اخبار و مقالات کرونا

دلیل محبوبیت ماسکهای با ظاهر برجسته و 3d چیست؟

دلیل محبوبیت ماسک 3d

این روزها بازار خرید و فروش ماسک داغ است. نیاز مردم به استفاده از ماسک باعث شده تا تولیدکنندگان هر روز اقدام به تولید محصولی متفاوت کنند. در این بین بین تولید کننده ها نیز رقابت جالبی ایجاد شده است. هر تولید کننده سعی دارد با تولید محصولی کاراتر از دیگران جلو بزند. یکی از محصولاتی که این روزها در این زمینه دیده می شود ماسکهای برجسته یا 3d است. در این مطلب می خواهیم دلیل محبوبیت ماسک 3d را در این روزهای کرونایی بررسی کنیم. یکی از پرفرش ترین ماسکهای این روزها ماسک سه بعدی است. این ماسکها چه ویژگی هایی دارند که باعث شده تا این اندازه محبوب و پرطرفدار باشند؟

ماسکهای 3d ظاهر متفاوتی دارند. ظاهر متفاوت و جذاب تری که این ماسکها دارند یکی از دلایل فروش بالای آنها بوده است. این روزهای خسته کننده، خیلی از ما به دنبال تنوع و رها شدن از تکرار هستیم. پس حتی استفاده از ماسکی با رنگ متفاوت نیز برای ما ممکن است جذاب باشد. پس بدیهی است که ظاهر سه بعدی و قرار گیری آن به صورت برجسته بر روی صورت برای خیلی ها جذابیت دارد. خیلی ها این ماسک را تنها به دلیل این که کمی جدیدتر است می خرند. اما این تنها دلیل محبوبیت ماسک 3d نیست. 

استفاده از ماسک در طول روز و فعالیت کاری و… در صورتی که ماسک بر روی صورت داریم کمی سخت است. گاهی نیز می خواهیم در حالی که ماسک داریم با دیگران صحبت کنیم. در این صورت ممکن است گرمای ایجاد شده در داخل ماسک برای ما کمی آزار دهنده باشد. همچنین خیلی از ما به دلیل حساس بودن پوستمان ممکن است کمی به التهاب پوستی و یا حتی قرمزی پوست دچار شده باشیم. اما نمی شود کاری کرد. چاره ای نداریم تا با تحمل ماسکها و سختی هایش این روزها را بگذرانیم. حال این ماسکها آمدند و کمی این سختی را کمتر کردند. برجستگی این ماسکها وقتی آنها را روی صورت می گذاریم باعث می شود تا برخورد لایه داخلی با صورت کمی کمتر شود. پس کمتر اذیت می شویم. یکی از دلایل محبوبیت ماسک 3d نیز همین است. خیلی از افرادی که به خاطر برخورد ماسک با دهان و بینی اذیت می شدند حال از طرفداران این ماسک هستند.

دلیل محبوبیت ماسک 3d

لایه ملت بلون لایه ای است که در ماسکهای پزشکی قرار می گیرد. این لایه در ماسک سه لایه در وسط دو لایه دیگر که از اسپان باند هستند قرار می گیرد. لایه ملت بلون وظیفه فیلتراسیون را در ماسک بر عهده دارد. در ماسکهای سه بعدی این لایه بیشتر است. معمولا این ماسکها بین دو تا سه لایه ملت بلونی دارند که باعث افزایش فیلتراسیون آنها شده است. به همین دلیل و به خاطر خطرناک تر شدن کرونا در این روزها این ماسکها از بهترین ماسکهای کرونا هستند.

مهمترین دلیل محبوبیت ماسک 3d همین فیلتراسیون بیشتر آنهاست. در این روزها که کرونا هر روز جهش های تازه ای پیدا می کند باید به دنبال ماسکی باشیم که با قدرت بیشتری از ورود و خروج ویروس جلوگیری کند. پس این ماسکها گزینه خیلی خوبی هستند برای این که بتوانیم این روزها را هم با سلامت بگذرانیم.

به عنوان نکته پایانی خالی از لطف نیست که باز هم یادآوری کنیم، هر ماسکی را از مراکز معتبر تهیه کنید. با خرید کالای مطمئن از خود و عزیزانتان بیشتر مراقبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *