پوست، مو و زیبایی

با ویتامین سی تیرگی دور چشم را از بین ببرید

ویتامین سی برای دور چشم

پوست دور چشم قدری نازک تر از نواحی دیگر صورت است. به همین خاطر بیشتر در معرض آسیب قرار می گیرد. بی خوابی، عدم استفاده از ضدآفتاب و مراقبت های ناکافی باعث آسیب به این پوست نازک می شود. به همین خاطر محصولات زیادی برای از بین بردن تیرگی ها و پف این ناحیه در بازار وجود دارد. یکی از مهم ترین ویتامینهایی که در این محصولات وجود دارد ویتامین مهم نوع C است. این ویتامین خواص بی شماری برای پوست دارد. به همین خاطر در خیلی از روشن کننده های صورت و دور چشم از این ویتامین استفاده می کنند. ویتامین C نه تنها برای دور چشم و بلکه برای دیگر نواحی صورت نیز می توانند خاصیت روشن کنندگی و ترمیم کنندگی داشته باشد. حتی در کرم بسیار معروف شرکت الارو که بسیار تاثیر گذار است از این ویتامین استفاده شده است. کرم ویتامین سی الارو برای کل صورت قابل استفاده است. و باعث می شود به تدریج پوست روشن تر و شفاف تر شود.

استفاده از ماسکهای ویتامین سی برای دور چشم

یکی از مراقبت های خیلی خوب برای پوست حساس دور چشم استفاده از ماسکهای ویتامین سی برای دور چشم است. این ماسکها معمولا به شکل نواری نازک هستند. با قرار دادن آن ها در زیر چشم و بالای چشم می توانید پوست این ناحیه را روشن تر کنید. ترکیبات این ماسکهای ویتامینه به گونه ای است که خیلی زود توسط پوست جذب می شود. و پس از آن حس تازگی در پوست این ناحیه خواهید داشت. با استفاده مستمر خواهید دید که این ناحیه روشن تر می شود. و به تدریج نیز چین و چروک ها کمتر می شوند. این محصولات را بهتر است در هفته چندین بار استفاده کنید. تا به نتیجه مطلوب خود برسید. این ماسکها تاثیر زیادی دارند. اما باید همیشه از آن ها استفاده کنید. ساعتی را در شب در نظر بگیرید تا کمی از پوست خود مراقبت کنید. در این ساعات از ماسکهای ورقه ای حاوی ویتامین C استفاده کنید تا پوست شما از پیری و آسیب های بیشتر در امان بماند.

ویتامین سی برای دور چشم

کرمهای ویتامین سی برای دور چشم

اگر به دنبال چنین محصولاتی بگردید با تنوع زیادی رو به رو می شوید. برندهای زیادی هستند که کرمهای ویتامین سی برای دور چشم دارند. این محصولات با توجه به نیاز پوست دور چشم به این ویتامین طراحی شده اند. و با استفاده از آن ها می توانید از پوست حساس این ناحیه بیشتر مراقبت کنید. بهتر است هر شب قبل از خواب از کرمهای دور چشم استفاده کنید. استفاده روزانه از این محصولات می تواند به زیبایی پوست دور چشم منجر شود. کافی است مدتی هر شب از چنین کرمهایی استفاده کنید. تا پس از مدتی متوجه شوید که چقدر دور چشمانتان زیباتر شده است. این محصولات حتی از پیری زودرس پوست این ناحیه نیز جلوگیری می کنند. یعنی با تحریک پوست به کلاژن سازی بیشتر می توانند از بروز چین و چروک در اطراف چشم جلوگیری کنند. کسانی که دوست ندارند دور چشمانشان چین و چروک و خطر های پیری ظاهر شود باید مرتب از کرمهای ویتامین سی برای دور چشم استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *