عمومی

شخصیت شناسی از روی بینی

شخصیت شناسی از روی بینی

فرم چهره افراد یکی از راه های کشف شخصیت آنهاست. طبق تحقیقات انجام شده افرادی با ویژگی های طاهری یکسان از نظر شخصیتی نیز مواردی مشابه دارند. شخصیت شناسی بینی یکی از روش های شناخت شخصیت است. در ادامه جزئیات بیشتری را در مورد شخصیت شناسی از روی بینی با هم مرور خواهیم کرد.

شخصیت شناسی از روی بینی

شخصیت شناسی بینی بزرگ

شخصیت شناسی بینی بزرگ

بینی با اندازه بزرگ یا سوراخ های بزرگ ممکن است از ویژگی های ظاهری شما یا اطرافیانتان باشد. این افراد اعتماد به نفس و عزت نفس خوبی دارند. بیشتر این افراد بسیار قدرتمند هستند. تحقیقات نشان داده افرادی که بینی بزرگی دارند در تصمیم گیری های خود بسیار قوی و قاطع عمل می کنند. این افراد یک تصمیم می گیرند و همان را عملی می کنند. دو دلی و احساس ترس کمتری در این افراد دیده می شود.

شخصیت شناسی بینی کوچک

شخصیت شناسی بینی کوچک

یکی از مواردی که در شخصیت شناسی از روی بینی باید به آن توجه کنید کوچکی و بزرگی بینی است. افرادی با بینی کوچک بسیار خلاق و نوآور هستند. آنها علاقه زیادی دارند تا کارها را به شیوه ای جدید انجام دهند. این افراد علاقه زیادی به همکاری با دیگران و فعالیت های تیمی دارند. آنها به عنوان یک همکار خوب و رفیق وفادار به شما کمک می کنند بدون این که بخواهند شما را زمین بزنند. نقطه ضعف افرادی با بینی کوچک حساس بودن آنهاست. ممکن است زود عصبانی شوند و از کوره در بروند.

شخصیت شناسی بینی صاف

شخصیت شناسی بینی صاف

توجه به صافی بینی نیز یکی از موارد مهم در شخصیت شناسی از روی بینی افراد می باشد. افرادی که بینی خیلی صاف دارند اغلب باهوش هستند. این افراد معمولا ریسک پذیر نیستند و ترجیح می دهند محتاطانه رفتار کنند. این افراد ممکن است آستانه تحمل کمی داشته باشند. زیاد پیش می آید که این افراد کاری کنند و حرفی بزنند که از روی عصبانیت بوده باشد. اما به سرعت پشیمان می شوند.

شخصیت شناسی بینی سربالا

شخصیت شناسی از روی بینی سربالا

افرادی با بینی سربالا بسیار انرژی مثبت دارند. همنشینی با این افراد فرح بخش خواهد بود. افرادی با بینی سربالا بسیار علاقه دارند تا حال شما را خوب کنند هرچند حتی حال خودشان خوب نباشد! این افراد همت خوبی دارند و برای رسیدن به خواسته خود بسیار پستکار نشان می دهند. افرادی با این نوع بینی قابل اعتماد هستند و می توان به عنوان یک دوست قابل اعتماد روی آنها حساب کرد.

شخصیت شناسی بینی موج دار

این افراد خاص هستند! محبت و عشقی متفاوت را می توان در این افراد مشاهده کرد. برای رسیدن به معشوق خود سالها تلاش می کنند و بسیار وفادار هستند. افرادی با بینی موج دار اهل سفر هستند و از همنشینی با آنها در سفر طولانی می توان لذت برد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *