معرفی محصولات

نقد و بررسی محصولات بهداشت دهان Misswake

محصولات بهداشت دهان Misswake

در این مطلب قصد داریم تا کمی به معرفی و شرح محصولات بهداشت دهان Misswake بپردازیم. برندی که به یکباره در هر فروشگاهی وجود داشت. برندی که ریشه آمریکایی دارد. اما با توجه به سیاست های تولید کننده اش تحت لیسانس همان شرکت در کشورهای دیگر تولید می شود. دلیل این که قیمت تمام شده خوبی دارد هم همین موضوع است. محصولات این برند به خاطر جذابیت هایی که دارند خیلی هم زود جا افتادند. البته ما ایرانی ها نیز خیلی زود برندهای جدید را می پذیریم. می توان گفت دوست داریم چیزهای تازه را تجربه کنیم. و این برای برندهای نو ظهور خیلی خوب است. برندهای خارجی زیادی همین چند وقت اخیر وارد ایران شدند. و یا با اعطای حق تولیدشان در کشور ایران بازار خوبی برای محصولاتشان ایجاد کردند. برای یک شرکت خارجی که هیچ کس هم نامش را نمی شناسد چه چیز بهتر از بازاری که خیلی زود بتواند در آن پذیرفته شود. برند میسویک به هر دلیلی که خیلی هم نمی خواهیم به آن بپردازیم وارد ایران شد. اما خیلی زود مورد توجه قرار گرفت. این که پس از اولین خرید کسی تصمیم بگیرد آن را باز هم بخرد نشان از برتری خاص آن محصول و آن برند دارد. کمی به موضوع نزدیک تر شدیم. یعنی می خواهیم بدانیم دقیقا چه چیزهایی باعث شد این برند به یکباره این قدر هم محبوب و پر طرفدار شود.

محصولات بهداشت دهان Misswake

یکی از مهم ترین محصولات بهداشت دهان Misswake همانند دیگر برندهای همین رده خمیردندانهایش است. در واقع خمیردندان پر استفاده ترین محصول و مهم ترین کالایی است که در دسته مراقبت از دهان و دندانها وجود دارد. این کالا را همه ما نیاز داریم. کالایی است که هر کسی برای داشتن دندانهای سالم باید از آن استفاده کند. حداقل کاری که برای داشتن دندانی سالم باید انجام دهیم مسواک زدن است. و به طبع باید از خمیردندان هم استفاده کنیم. همه ما از کودک تا بزرگسال و مرد و زن باید مسواک بزنیم و در هر خانه ای هم باید خمیردندان باشد. این موضوع را مطرح نکردم تا بگویم چون کالای پر استفاده و مهمی است برند میسویک توانسته آن را زیاد بفروشد. اتفاقا چون چینن کالایی است هر برندی آمده و تعدادی از خمیردندان را تولید کرده است. پس رقابت در بازار زیاد است. چنین کالاهایی را سخت تر می شود جا انداخت. آن قدر رقیب هست و آن قدر هم تنوع و برندهای شناخته شده است که بدون ایجاد برتری خاصی نمی شود چنین کالاهایی را فروخت. حال میسویک آمده و تنوع خیلی خوبی را هم برای خمیردندانهایش در نظر گرفته است. تنوعی از محصولات جالب و البته با کیفیت که خیلی زود در سبد خرید خیلی از ما جا باز کرده اند.

به جرات می توان گفت یکی از متمایز ترین و جالب ترین محصولات بهداشت دهان Misswake همین گروه است. این برند برای اولین بار آمد و خمیردندان را با بسته بندی متمایز و خیلی خلاقانه وارد بازار کرد. بسته بندی های پمپی آن هم به این شکل اصلا در بازار وجود نداشت. محصولات پمپی را اگر جست و جو هم کرده باشید در برندهای دیگر دیده اید. اما برندهای دیگر مدل پمپی هایشان خیلی فرق دارد. به شکل استوانه ای شکل است و از بالا پمپ می شود. اما میسویک از بسته بندی هایی به شکل کرم های پمپی مرطوب کننده و یا لوسیون ها و شوینده های دست استفاده کرد. هر چه قدر هم ساده باشد به هر حال جالب بوده است. ما هم که همیشه منتظر طرحی نو هستیم. پس وقتی می شود که چنین بسته بندی جذابی داشته باشیم معلوم است که می خریم. این مدل محصولات نیز آن قدر راحت هستند و جذاب بودند که خیلی سریع برند میسویک آمد و آن ها را در دو اندازه مختلف تولید کرد. یعنی در حجم مختلف که هر دو نیز مورد توجه و فروش بالا قرار گرفتند.

محصولات بهداشت دهان Misswake برای کودکان

این برند آمده است و تنوع خوبی از محصولاتش را برای بچه ها ایجاد کرده است. Misswake برای بچه ها محصولات خیلی خوبی دارد. تنوع جالبی از خمیر دندان بچه گانه با طعم های مختلف که خانواده ها برای بچه هایشان خریدند و خیلی هم خوششان آمد. طعم های جالب و دوست داشتنی که بچه ها دوست داشتند با آن دندانهایشان را مسواک بزنند. بسته بندی های کارتنی و جذاب نیز در فروش محصولات کودکانه این برند بی تاثیر نبوده است. به طور مثال بسته بندی با شکل شخصیت معروف باب اسفنجی و فروزن و السا و آنا باعث شد خیلی زود محصولات کودکانه این برند جدید جا بیفتند.

محصولات بهداشت دهان Misswake

این محصول کمی بعدتر از شروع تولیدات خمیردندانهای ساده تر میسویک وارد بازار شدند. و می توان گفت از مهم ترین و پر فروش ترین محصولات بهداشت دهان Misswake هم به شمار می آیند. شاید این محصولات را این روزها خیلی زیاد دیده باشید. محصولاتی با عنوان های سفید کننده سریع در پنج دقیقه که همان عنوان جالبشان باعث شد خیلی ها حتی شده برای تست یک بار آن ها را بخرند. و اما این محصولات تنها محصولاتی نبودند که یک بار خریده شوند. به گفته استفاده کننده ها این خمیردندانها تاثیر خیلی زیادی هم داشته اند. یعنی در همان بار اولی که از آن ها استفاده می کنید متوجه سفیدتر شدن دندانهایتان می شوید.                      

دهانشویه های عالی برای بزرگترها و بچه ها

یک سری بسیار خوب و محبوب از محصولات بهداشت دهان Misswake دهانشویه ها هستند. این محصولات کیفیت خیلی خوبی هم دارند. ویژگی خیلی خوبی که در این محصولات مشاهده می شود طعم های ملایمی است که دارند. اگر تجربه استفاده از طعم های تند را در دهانشویه ها دارید و از این موضوع اذیت شدید پیشنهاد ما میسویک است. این بار به سراغ میسویک بروید و یک دهانشویه خوب بخرید. بی شک از آن لذت خواهید برد. طعم ملایم به همراه کیفیت خیلی خوب و تاثیر گذاری عالی که محبوبیت این دهانشویه ها را بیشتر کرده است. این محصولات با ویژگی ها و تنوع خیلی خوبی هم تولید شده اند. مدلهای مراقبت کامل و محصولاتی که برای دندانهای حساس ساخته شده است. هم چنین مدلهایی با طعم های فانتزی برای بچه ها دارند.

نخ دندانهای کاربردی و منعطف

یکی از مهم ترین کالاها برای داشتن دندانهای سالم نخ دندان است. که میسویک نیز آن را در بین محصولاتش قرار داده است. و می توان گفت نخ های خیلی خوبی هم در بین محصولات بهداشت دهان Misswake وجود دارد. جنس نخ های دندان میسویک نرم است و به گونه ای است که کمترین آسیب و خراش را ایجاد کند و کمتر باعث خون ریزس لثه در افرادی با لثه های حساس شود. قیمت خوبی هم که برای این کالا در نظر گرفته شده است فروشش را از این هم بیشتر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *