معرفی محصولات

برند اورال بی ساخت کجاست

برند اورال بی ساخت کجاست

اورال بی نامی آشنا در ذهن خیلی از ماست. نامی که زیاد می شنویم و یا بر روی بسیاری از محصولات می بینیم. اگر محصولات این شرکت در فروشگاه ها به چشمتان خورده باشد شنیدن نامش شما را یاد دندانی سالم می اندازد. این برند در زمینه تولید محصولات بهداشتی در زمینه بهداشت دهان و دندان فعالیت می کند. و در این زمینه جزو بهترین هاست. در این مطلب می خواهیم ببینیم برند اورال بی ساخت کجاست و چطور کارش را شروع کرده است. کمی نیز به بررسی سوابق این شرکت می پردازیم.

تاریخچه برند اورال بی

برند اورال بی ساخت کجاست و چطور به وجود آمد

خلق کننده این برند دکتر رابرت هاتسون بوده است. یک پریودنتیست کالیفرنیایی که در سال 1950 مسواکی را طراحی نمود. این مسواک به نام خود وی یعنی Hutson ثبت شد. او چند سال بعد و در سال 1958 مسواک دیگری را با ویژگی های جالب تر طراحی کرد. این مسواک قدری ابتکاری بود و باعث توجه مردم شد. این مسواک پر از پرزهای نایلونی بسیار نرم و صاف بود. کمی مشابه مسواک قبلی اما با کارآیی بهتر. او تلاش کرده بود مسواکی را تولید کند که به مینای دندان آسیبی وارد نکند. دلیل استفاده از پرزهای نازک نیز همین مراقبت بیشتر از مینای دندان ها بوده است. در آن زمان مسواک ها قدری محکم و زاویه دار بودند. به همین خاطر نه تنها باعث خراشاندن دندان می شدند بلکه بقایای خمیر دندان را هم به خوبی پاک نمی کردند. به همین خاطر بود که دکتر رابرت هاتسون به دنبال مسواکی برای مراقبت بیشتر از دندان و پاکیزه تر کردن دهان و دندان ها بوده است. اگر بخواهیم بگوییم برند اورال بی ساخت کجاست در اول باید بگوییم ساخته ذهن دکتر رابرت هاتسون و ساخته شده در کشور آمریکاست.

اورال بی، ژیلت و براون

ژیلت و براون یک مجموعه هستند. ژیلت برندی بود که شرکت براون برای برخی از محصولاتش انتخاب کرده بود. و شرکت اورال بی نیز در سال 1984 عضو این مجموعه شد. پس از آن همکاری این دو مجموعه باعث به وجود آمدن محصولات جالب تری شد. از اینجا بود که برند اورال بی بیشتر دیده و شنیده شد و می شود گفت تازه به یک برند تبدیل شد. تازه مردم فهمیدند برند اورال بی ساخت کجاست و چه محصولاتی دارد. براون و یا ژیلت کمک کردند محصولات تازه تری تحت عنوان اورال بی به بازار عرضه شود. پس از همکاری این دو مجموعه بود که شرکت براون مسواک برقی را به صورت گسترده تولید کرد و با نام تجاری اورال بی وارد بازار کرد.

تولید گسترده محصولات دهان و دندان

کم کم محصولات این شرکت با تیراژ بیشتری تولید و روانه بازار شد. این برند بنا به گفته بسیاری از دندان پزشکان بهترین محصولات مراقبتی دهان و دندان را تولید می کند. محصولاتی که بدون نگرانی می توان به همه معرفی کرد. اگر به دنبال بهترین خمیر دندان خارجی باشید اورال بی یکی از انتخاب های خوب شما خواهد بود. برندهای دیگر رقبای اورال بی هستند. محصولات دیگری چون نخ دندان و انواع مسواکهای ساده و الکتریکی و دهان شویه های جذاب و با کیفیت را نیز می توانید با برند اورال بی تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *